Pozytywne opinie Gości są dla nas ogromnym wyróżnieniem oraz motywacją do dalszej pracy. Z każdym rokiem do nagród, które otrzymaliśmy dołączają kolejne. Świadczy to o niesłabnącym, wysokim poziomie usług w obiektach Dobry Hotel. 

nagroda

Certryfikat jakości

Kolejny rok z rzędu portal TripAdvisor przyznał naszym hotelom to prestiżowe wyróżnienie.
W 2017 r. Otrzymały je: Hotel Bonum, Hotel Sedan, Hotel Aqua Sopot, Hotel Różany Gaj, Hotel Unicus

nagroda

Przewodnik Michelin

Hotel Unicus został wyróżniony w przewodniku MICHELIN na 2016 rok. Tytuł ten obiekt zdobywa już od lat, co jest dowodem na wysoką jakość usług.

nagroda

Przewodnik Gault&Millau

W 2016 r. Restauracja Unicus po raz kolejny została wyróżniona w prestiżowym przewodniku Gault&Millau.

nagroda

Best Hotel Award

6 miejsce w konkursie Best Hotel Award w kategorii "Hotele 1-3* Trójmiasto” otrzymał Hotel Sedan w 2014 roku.

nagroda

Najlepsze Śniadania Biznesowe

Śniadania serwowane w obiektach sieci Dobry Hotel cieszą się powodzeniem również Gości biznesowych. Nagroda z 2014 r. jest dowodem uznania dla Hotelu Aqua Sopot.

nagroda

Top Hotel Sport&Fitness

Best Western Plus Arkon Park Hotel w 2014 roku został wyróżniony jako obiekt z bogatym zapleczem sportowym oraz rekreacyjnym.

nagroda

Quality Selection

Tytuł "Quality Selection”, przyznawany jest przez portal holidaycheck.com na podstawie opinii zamieszczanych przez Gości. Hotel Bonum otrzymał go w 2013 roku.

nagroda

Top 10 Hotels

W 2014 r. Hotel Różany Gaj znalazł się na liście najlepiej ocenianych polskich hoteli na trivago.pl. Zestawienie stworzono na podstawie ocen użytkowników.

nagroda

Profit Hotel Awards

Hotel Sedan był zwycięzcą konkursu Profit Hotel Awards 2014 w kategorii hotel 1-2 gwiazdki. Nagroda przyznawana jest przez ekspertów w branży hotelarskiej.

nagroda

Nagroda Jakości Best Western

Najwyższa jakość usług oraz perfekcyjna obsługa zostały docenione w Best Western Plus Arkon Park Hotel w 2014 przyznaniem nagrody jakości.