Zalety organizacji konferencji w Krakowie

To tętniące życiem miasto ma do zaoferowania wiele atrakcji, które z pewnością zachwycą i umilą czas Twoim gościom podczas konferencji oraz czasu wolnego. Kraków jako jedno z najstarszych, ale i najpiękniejszych miast w Polsce posiada bogatą infrastrukturę hotelową, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego organizatora konferencji.

Czytaj dalej

Networking podczas konferencji

Konferencje, szkolenia, czy większe spotkania biznesowe organizowane na neutralnym gruncie to idealny czas na poszerzanie swojej sieci kontaktów oraz nawiązywanie nowych relacji. Jak sprawić, by nowe znajomości przerodziły się w trwałe i owoce relacje, które zaowocują na przyszłość?

Czytaj dalej

Jak zorganizować idealną konferencję w Gdańsku?

Zachwycająca architektura, wyjątkowe kulturalne bogactwo, bliskość morza i wiele ciekawych atrakcji na wyciągnięcie ręki. Jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. O jakim mieście w mowa?

Czytaj dalej

Przerwy kawowe podczas konferencji – czy warto?

Perfekcyjne przygotowanie każdej konferencji to nie lada wyzwanie! Po wyborze odpowiedniego miejsca, ustaleniu najdrobniejszych szczegółów organizacyjnych i przygotowaniu idealnie skrojonej na potrzeby uczestników prelekcji, często zapominamy o jednym z ważniejszych momentów każdego wydarzenia – przerwie :)

Czytaj dalej

5 powodów, dlaczego warto zorganizować konferencję w hotelu

Każdego roku obserwujemy coraz większe zainteresowanie organizacją konferencji w hotelach. Firmy coraz chętniej opuszczają własne siedziby na rzecz eleganckich miejsc, które nie tylko zachwycają wysokim standardem i przyjazną lokalizacją, ale i posiadają wiele udogodnień, dzięki którym przebieg całego wydarzenia odbywa się zdecydowanie sprawniej.

Czytaj dalej

Wybierz idealne miejsce na swoją konferencję

Planując konferencję, czy spotkanie biznesowe dla Twojej firmy, wybór lokalizacji jest jednym z najważniejszych, ale nie jedynych punktów, o które musisz zadbać. Dzisiaj postaram się zwrócić uwagę na najważniejsze elementy, dzięki którym wybór idealnego miejsca nie powinien przysporzyć Wam większych problemów

Czytaj dalej

5 pomysłów na atrakcje podczas konferencji

Dobrze zorganizowana konferencja, na przygotowanie której poświęciłeś wiele godzin, setki telefonów i niezliczoną ilość e-maili, nie zostanie zapamiętana przez Twoich gości, jeśli nie zadbasz o dodatkowe atrakcje. Oprócz wartości merytorycznych, czy szkoleniowych, warto pamiętać również o elemencie rozrywkowym.

Czytaj dalej

Niezbędna check-lista na wszystkich konferencjach

Organizacja profesjonalnej konferencji wymaga wielu miesięcy planowania, skrupulatnych przygotować oraz ustalania odpowiedniego harmonogramu. Im więcej czasu poświęcisz jej jeszcze na etapie planowania, tym większe prawdopodobieństwo, że organizowane przez Ciebie wydarzenie odniesie sukces.

Czytaj dalej

Poznaj nas bliżej!

Poznaj nas bliżej! Jesteśmy w 8 najpiękniejszych miastach w Polsce. Nasze hotele znajdziecie min. w Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Mikołajkach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Zakopanem.

Czytaj dalej

Jak zorganizować idealną konferencję w 10 krokach

Organizacja konferencji czy szkoleń dla pracowników i kontrahentów coraz częściej wykracza poza tereny firmy. Spotkania odbywające się na neutralnym gruncie pozwalają pracownikom na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i bardziej skupić na tematyce organizowanego wydarzenia.

Czytaj dalej