Best Western Plus Arkon Park Hotel

 Hotel posiada profesjonalnie wyposażone cztery sale konferencyjne, o łącznej powierzchni ponad 230 m2. Zlokalizowane są na parterze w sąsiedztwie restauracji, która oferuje bogatą ofertę bufetów oraz przerw kawowych. Natomiast dla osób szukających alternatywy dla tradycyjnej sali konferencyjnej, proponujemy tak zwany pokój spotkań. Jest to jeden z naszych komfortowych pokoi dwuosobowych typu LUX o powierzchni 30 m², zaaranżowany na potrzeby spotkania biznesowego 

4 Sale Konferencyjne
200 Miejsc
81 Pokoi

Hotel Bonum

 Sala konferencyjna w Hotelu Bonum znajduje się na parterze i jest idealnym miejscem na organizację wszelkiego typu spotkań. Wyjątkowego charakteru, ciepła i elegancji nadają jej widoczne na ścianach ceglane elementy. Ciekawą alternatywą na kameralne spotkania lub rozmowy rekrutacyjne jest możliwość wynajęcia specjalnie zaaranżowanego pokoju spotkań.  

1 Sala Konferencyjna
90 Miejsc
32 Pokoje

Centrum Konferencyjne

 Nowoczesne Centrum Konferencyjne zlokalizowane w Centrum Biurowym Neptun, oferuje ponad 100m2 przestrzeni. Jego ogromnym atutem są przeszklone ściany, gwarantujące dostęp po światła dziennego. Dodatkowo na miejscu znajduje się zaplecze gastronomiczne, które umożliwia przygotowanie poczęstunku dla uczestników spotkania w każdym wariancie.  

3 Sale Konferencyjne
116 Miejsc